• 601 480 450
  • radtad@wp.pl

Po kolejnym zabójstwie Taksówkarza w Poznaniu: Bezpieczeństwo Taksówkarzy w Kabinie Bezpieczeństwa

kabina

Po kolejnym zabójstwie Taksówkarza w Poznaniu: Bezpieczeństwo Taksówkarzy w Kabinie Bezpieczeństwa

Z Archiwum Infoekspres.pl – Rok 2011

Szczecin. Polska. Świat. Z myślą o Taksówkarzach i wszystkich przewoźnikach osób, nie tylko mających koguta na dachu ze znakiem Taxi, od stycznia 2010 roku trwały prace nad prototypem Kabiny Bezpieczeństwa dla Taksówkarzy. W projekcie tym chodziło przede wszystkim o zastosowanie kabiny, w każdej marce pojazdu, jakie używają Taksówkarze w Polsce.

Kolejną sprawą i bardzo istotną było uzyskanie realnej ceny Kabiny Bezpieczeństwa – jako produktu finalnego, dla każdego zainteresowanego klienta.
W ramach pracy nad projektem zbierano informacje o zainteresowaniu produktem.

Na 100 procent ludzi zainteresowanych produktem o nazwie Kabina Bezpieczeństwa – 37 procent złożyło wstępne zamówienia, po informacji o projekcie, wiedząc, że produkt może kosztować około 3000 złotych. 15 procent pytało o cenę i od tego uzależniało dalsze zainteresowanie Kabiną Bezpieczeństwa.
48 procent to m. in. kierowcy taksówek, którzy obawiali się astronomicznej ceny Kabiny Bezpieczeństwa, jeszcze niezdecydowani zadbać o swoje bezpieczeństwo i tacy, którym produkt ten jest zbędny
Wnioski:
Produkt pn. Kabina Bezpieczeństwa będzie przystępny dla każdego kierowcy. Jego cena, przy masowej produkcji to: 2700 złotych, z montażem i 3 letnią gwarancją.

Województwo zachodniopomorskie: W tym rejonie Polski, po potwierdzeniu wstępnie złożonych zamówień, ruszy produkcja Kabiny Bezpieczeństwa.
W fazie początkowej przy produkcji Kabiny Bezpieczeństwa na rynek krajowy otrzyma zatrudnienie 10-12 osób, następnie przy planowanym rozwoju i systematycznych zamówieniach – do 150 osób do końca 2011 roku.
Jeżeli Kabina Bezpieczeństwa okaże się być konkurencyjna w budowie i odpowiednia dla zachodnich partnerów, będzie można wtedy myśleć o kadrze około 500 osób docelowo – na koniec roku 2011.

Podobne produkty w Wielkiej Brytanii kosztują w zależności od marki pojazdu od 3500-5000 Euro.

W większości korporacji światowych taksówki są standardowo wyposażane w podobne kabiny, na linii produkcyjnej pojazdów.

Piotr Moskwa
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne

admin
admin

Leave a Comment